Konsultacijos ir Mokymai – Procesų valdymas

Konsultacijos ir Mokymai

Pagrindinės Konsultacijų ir Mokymų sritys:

NEPRIKLAUSOMI AUDITAI

Aprašymas:
Atliekamas nemokamas ir nepriklausomas esamų procesų valdymo auditas.

Rezultatas: ataskaita su identifikuotais tobulintinais procesais.

IŠORINIO EKSPERTO SAMDA

Aprašymas:
Išorinio eksperto samda nuolatiniam procesų tobulinimui ir priežiūrai.

Rezultatas: Realūs patobulintų procesų sutaupymai EUR. Kaina, - 400-800EUR/mėn., priklausomai nuo vizitų skaičiaus.

KONSULTACIJOS

Aprašymas:
1. Procesų ir veiklos sutvarkymas. Rezultatas: aišku, kas, ką, kaip, kada ir kur turi daryti. Kaina 400-800EUR/mėn., priklausomai no vizitų skaičiaus
2. Darbo užimtumo sistemos įdiegimas. Rezultatas: įrankis vadovui, parodantis, kiek darbuotojų ir kokiose pareigose trūksta arba yra per daug. Kaina: iki 5 darbuotojų - 790EUR.
3. Tiekimo grandinės ir Logistikos procesų veiklos tobulinimas. Rezultatas: aišku, kokie turi būti optimalūs atsargų likučiai, kas ir už ką atsako sandėliuose, kaip turi būti organizuojamas transporto valdymas, ką geriau turėti – nuosavus sandėlius ar sandėlius išorėje ir t.t. Kaina: pagal susitarimą (plačiau).

MOKYMAI (išoriniai ir vidiniai)

Aprašymas:

1. „Kaip tinkamas procesų valdymas gali palengvinti vadovo kasdienybę”. Rezultatas: aiškus planas, kaip sistemingai valdyti savo padalinį arba organizaciją. Kaina: pagal individualų susitarimą.
2. Kaip optimizuoti ir pertvarkyti procesus? Rezultatas: aiškus žinojimas, nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip pertvarkyti procesą, kad jis veiktų be priekaištų.
3. Kaip teisingai paskirstyti darbuotojų atsakomybes įmonėje? Rezultatas: aiškus visų suvokimas, kur yra atsakomybių pradžia ir pabaiga.
Kaina: pagal individualų susitarimą.